Yeni Tanıtımlar
Anasayfa » Mini Cooper » Gürcistan Satılık 2009 Model Mini Cooper S

Gürcistan Satılık 2009 Model Mini Cooper S

2006 yılında üretimine başlanan Gurcistan Satılık Araba Mini Cooper S serisi, 1.6 i 16V Turbo motor barındırmaktadır. Gençler ve sportif araç arayanlar için Gürcistan oto galerileri tarafından satışını yaptığımız ideal bir araçtır. Otomobilin 100 km mesafede tükettiği yakıt değeri ortalama 6.9 litredir ve 100 km hıza fabrika verilerine göre 7.1 saniyede ulaşmaktadır. Maksimum sürat değeri ise yine fabrika verilerine göre 225 km/saat’tir. Otomobil 175 beygir güç üretimine karşın 240 Nm tork üretimi sunmaktadır.

Batum Oto Galeri Satılık Mini Cooper S

Benzinli, temiz ve servis bakımlı olan aracımız Batum oto galeri de Mini Cooper’ın fiyatı 11.000 Dolar’dır. Önceki sahibi  aracı Mini Cooper yetkili servislerinde rutin olarak kontrollerini yaptırmıştır. Kozmetik olarak araca 10 üzerinden 9 diyebiliriz. Motorun, yürüründe, şasisinde veya kaportasında herhangi bir problem yoktur. Batum oto galerileri tarafından sunduğumuz aracın km’si 220.000’dir. Boş ağırlı 1130 kg olan otomobilin bagaj hacmi 680 litredir. Yakıt deposu ise 40 litredir. Otomobil, Gürcistan’da alabileceğiniz en temiz otomobillerden birisidir. Mini Cooper S hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sorularınızı cevaplandıracağız.

Gürcistan Arabaları Mini Cooper S Resimleri

Gürcistan’dan Araç Satın Almak Riski mi?

Türkiye’de bulunup da Gürcistan’da araba satın almak isteyen vatandaşların en çok merak ettiği konulardan birisi de Gürcistan’da araç satın almak riskli mi, sorusu oluyor. Bu işlem için herhangi bir riskten söz etmek doğru olmaz. Fakat mutlaka aracın temiz olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor ve Gürcistan’da araç plakasını sorgulatmanız gerekiyor. Bunun haricinde yasal prosedürleri yerine getirdikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşma durumunuz yok.

Güricistan’da araç satın almadan önce, kendisini satıcı diye tanıtan kişilere güvenip uzaktan para göndermeyin. Bazen bu tür vakalarla karşılaşıyoruz ve kimileri insanların güvenini kazanarak kapora adı altında ödeme istiyorlar. Fakat bu tarz durumlar karşı uyanık olmanız gerekiyor. Bir de Gürcistan’dan aldığınız aracı 2 yıl Türkiye’de kullanabileceğinizi, ardından 185 gün Gürcistan’da kullanmanız gerektiğini unutmayın. Gürcistan’dan Türkiye’ye getirdiğiniz aracı kendi plakasıyla kullanabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*