Yeni Tanıtımlar
Anasayfa » Bmw » Gürcistan Oto Galeride Satılık BMW X5 3.0 Araba

Gürcistan Oto Galeride Satılık BMW X5 3.0 Araba

SUV otomobil kategorisinde BMW’nin en çok beğenilen modellerinden olan BMW X5, 3.0 litrelik motora sahiptir. Aracın ulaştığı maksimum hız 200 km/saat’tir. 2000 ve 2003 yılları arasında üretilen bu aracın yakıt deposu 93 litredir. 184 hp güç üretimine imkan sağlayan X5, Gürcistan’da satılık araba arayanlar için ideal bir araçtır. 100 km hıza 0’dan 10.5 saniye gibi bir sürede ulaşmaktadır. Aracın yakıt tüketim değeri ise fabrikaya broşürüne göre 100 km’de 9.7 litredir.

Gürcistan Oto Galeride Satılık BMW X5 3.0 Araba Fiyatı

Kapı komşumuz Gürcistan’nın Batum kentinde galeriler tarafından satılan BMW X5, temiz ve servis bakımlı bir otomobildir. Kozmetik olarak üst seviyede bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Aracın boş ağırlığı 2170 kg’dır. Bagaj hacmi ise 465 litredir. Aracın herhangi bir motor ve kaporta sorunu bulunmaktadır ve kazası da yoktur. 12.000 Dolar değerinde satılan bu aracı satın almak için Gürcistan Batum oto galeri olarak bize ulaşabilirsiniz. Araç hakkında aklınıza takılan soruları hem iletişim sayfası üzerinden hem de aşağıdan yorum olarak bize iletebilirsiniz.

BMW hayranları için önerdiğiniz modellerden olan X5 3.0, SUV kategorisinde araç satın almak isteyen Türkiye vatandaşları için ideal bir seçim olabilir. Aracın herhangi bir sorunu olmadığı gibi, önceki sahibi rutin otomobil bakımlarını yetkili serviste düzenli olarak yaptırmıştır. Aracın motoru, yürüyeni ve kaportası neredeyse kusursuzdur.

Gürcistan’dan Türkiye’ye Getirilen Araçlar Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Uygun fiyata lüks otomobile sahip olmak isteyen Türkiye vatandaşlarının merak ettiği konulardan birisi de Gürcistan’dan Türkiye’ye getirilen araçların ne kadar süre kullanılabileceğidir. Gürcü ve Türk makamlarının belirlediği yasal prosedürlere göre 2 yıl süreyle otomobillerin Türkiye’de kalabileceğini biliyoruz. Bu süre dolduktan sonra aracın belirli bir süre (185 gün) yeniden Gürcistan’da bulunması gerekmektedir. Ardından tekrardan Türkiye’ye getirilebilir. Fakat araca her ne olursa olsun plakasının değiştirilemeyeceğini de ifade edelim. Gürcistan’dan araç satın almak isteyenler, bu işlemlerinin ardından 2 yıl boyunca Türkiye’de aracı kullandıktan sonra, sürenin bitmesine yakın Batum oto pazarında elde çıkarabilir. Bu da değerlendirilebilecek alternatiflerdendir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*