Yeni Tanıtımlar
Anasayfa » Bmw » Gürcistan da BMW 316i Satılık Araba

Gürcistan da BMW 316i Satılık Araba

Gürcistan oto pazarında ilanını paylaştığımız BMW 3.16i uygun fiyatlı, lüks otomobil arayan kullanıcılar için ideal bir otomobildir. Aracın ortalama yakıt değeri 100 km baz alındığında 5.8 litredir. Benzinli Euro 5 emisyon standardına sahip BMW 3.16i aracın motor hacmi 1598 cm³’tür. Direkt enjeksiyon yakıt sistemi ile üretilmiştir. Twin Power Turbo türbin özelliğine sahip, yüksek performans değerleri sunan bir araçtır. Yakıt deposunun hacmi 65 litre olan araç, 1385 kg boş ağırlığa sahiptir.

Gürcistan Uygun Fiyatlı Satılık BMW 3.16

Arkadan çekişli, bağımsız ön süspansiyon yayı ve çok noktalı bağımsız arka süspansiyon yayı ile son derece konforlu bir sürüş imkanı sunan otomobil, ön ve arka frenlerde hava soğutmalı disklere sahiptir. Otomobilin direksiyon sistemi elektriklidir ve ABS, ESR, ESP gibi güvenlik donanımları ile donatılmıştır. Özellikle çocuklu aileler için ideal araçlardan birisi olarak nitelendirilmektedir. Gürcistan’da Bmw 316i araba satın almak isteyenler için ilanını paylaştığımız bu otomobil, temiz ve masrafsızdır. Aracı aldığınız gibi herhangi bir masraf etmeden içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Araç hakkında aklınıza takılan sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Gürcistan’dan Araç Satın Almanın Yasal Prosedürleri

Herkesin hayali olan lüks otomobiller, Gürcistan’da Türkiye’ye göre çok daha ucuz satılmaktadır. Bunun nedeni ise vergi sisteminin ülkemize göre farklı işlemesidir. Otomobillerden alınan vergiler, Türkiye’ye göre neredeyse 3’te 1 oranındadır. Bu da Gürcistan’da satılık bmw 316i araba almak isteyenleri sevindiriyor. Çünkü Gürcistan’da çok lüks otomobilleri 10.000 Dolar civarında satın almak mümkün oluyor. Yasal prosedürlere göre Türkiye vatandaşları tarafından Gürcistan’dan alınan otomobiller, 2 yıl gibi bir süre kadar Türkiye’de kullanılmalı ve her 2 yılda 1 Gürcistan’da 185 gün süreyle bulunmalıdır. Fakat tek yöntem bu değildir. Batum oto pazarı gibi Gürcistan noktalarından alınan otomobiller, 2 yıl Türkiye’de kullanıldıktan sonra geri getirilip satılabilmektedir. Bu sayede Gürcistan’da bekletilmeye gerek duyulmaz. Fakat bu durumda alınan fiyattan 1.000 Dolar ucuza satıldığını belirtmek isteriz. 2 yıl için bir lüks otomobil düşünüldüğünde 1.000 Dolar’ın da çok yüksek olmadığını ifade etmek isteriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*